Ordu Ünye Turizm Uygulama Oteli

Ordu Ünye Turizm Uygulama Oteli

Ordu Ünye otel arıyorsanız aslında farklı bir seçenek Ordu Ünye Turizm uygulama oteli sizlere çok güzel bir seçenek olacağından emin olabilirsiniz. Eğer uygun fiyat, zengin bir kahvaltı ve kalabalık bir aileye sahipseniz bu işletmeye hemen gidin diyebiliriz. Geniş ve kalablık bir aileniz var ise bu işletme tam size göre desek yerinde bir karar olacaktır. Ancak yolu şehir merkezinden biraz uzak ve bozuk durumdadır. Ancak kendi aracınız var ise burayı tercih edebilirsiniz. Bakımlı odaları, turizm eğitimi alan genç öğrenci personeli ile tatil keyfini on numaradan çıkarabileceksiniz. Ayrıca kamu mantığı ile işletildiği için Ünye2de bulunan diğer otellere oranla daha az para ödiyeceksiniz.

Otel İletişim

+90 452 324 0 115

Otel Adres

Gölevi Mahallesi Okul Sokak – Ünye – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

70 TL

Bu fiyata zengin sabah kahvaltısı dahildir.

İki Kişilik Oda Fiyat

120 TL

Bu fiyata zengin sabah kahvaltısı dahildir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu işletme evlilik cüzdanı istenmektedir. Kamu kaynaklı bir işletme olduğu için aile değil iseniz, burada kalma şansınız yoktur.

Otel Helal Mi?

İşletme okul olduğu için alkollü içecek servisi bulunmamaktadır. O nedenle burası helal otel kategorisinde yer almaktadır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Ünye Öğretmenevi

Ordu Ünye öğretmenevi arayanlara güzel bir seçenek daha sizler ile. Çok pahallı fiyatlara otellerde kalmak yerine kamunun kaynağı olan bu...

Kapat
DMCA.com Protection Status