Ordu Ünye Öğretmenevi

Ordu Ünye Öğretmenevi

Ordu Ünye öğretmenevi arayanlara güzel bir seçenek daha sizler ile. Çok pahallı fiyatlara otellerde kalmak yerine kamunun kaynağı olan bu işletmeler’de çok güzel alternatif olarak tatilinizi yaparken sizlere yardımcı olacaklardır.

Otel İletişim

+90 452 323 9 449

Otel Adres

Çamurlu Mahallesi Kulfani Sokak No:1 52300 – Ünye – Ordu – Türkiye

Kişi Başı Oda Fiyatları

Öğretmen ve Yakınları
50 TL

<———————————>
Öğrenci
50 TL

<———————————>
Engelli
50 TL

<———————————>
Kamu Personeli ve Yakınları
60 TL

<———————————>
Sivil Vatandaş
65 TL

Bu fiyatlara sabah kahvaltısı dahildir. Yaz sezonu günler öncesinden ayırtılan odalar bulunmaktadır. Ancak her ihtimale karşın otel dolu olsa’da yinede aramakta fayda vardır. Çünkü yer ayırtıp gelmeyen olmakta öğretmenevi görevlisi odayı boş bırakmak istememektedir.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Perşembe Dedeevi Otel

Ordu Perşembe otel arayanlar ilgi ve sıcaklık arıyorsa Ordu Perşembe Dedeevi otel hemen konaklasınlar. Samsun istikametinden Sahil yolu ayrımına girip...

Kapat
DMCA.com Protection Status