Ordu Perşembe Turizm Uygulama Oteli

Ordu Perşembe Turizm Uygulama Oteli

Ordu turizm uygulama oteli ararken karşınıza Ordu Perşembe turizm uygulama oteli sizler için inceledik. Eğer ucuz bir tatil hayaliniz varsa, aylar öncesinden yer ayırtmanıza gerek yok. Eğer kalabalık bir aileniz varsa ve güzel bir tatil geçirmek istiyor iseniz, burayı tercih edebilirsiniz. Fiyatlar günceldir. Ayrıca kamu personeli olsun, normal sivil vatandaş olsun fiyatlar aynıdır. Ben arayıp sordum, kamu personellerine indirim var mı diye. Kamu personellerine indirim olmadığını tek fiyat olduğunu belirttiler.

Otel İletişim

+90 452 517 1 063

Otel Adres

Düz Mahalle Eğitim Caddesi No : 59 – Perşembe – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

50 TL

İki Kişilik Oda Fiyat

100 TL

Yukarıda ki fiyatlara sabah kahvaltısı dahildir. Ayrıca 0 – 6 yaş gurubu çocuklar ücretsizdir. 6 – 12 yaş gurubu çocuklar ise %50 indirimli fiyata sahiptir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Kamu mantığı ile işletildiği için evli değilseniz bu işletmeyi kullanamazsınız.

Otel Helal Mi?

Ayrıca okul görevi gördüğü için alkollü içecek servisi yapılması yasaktır. Bu nedenle helal otel kategorisinde yerini alabilir. Çünkü bazı müşteriler içki içilmeyen otelleri tercih etmektedirler.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Perşembe Öğretmenevi

Ordu öğretmenevi içerisinde en iyisi Ordu Perşembe öğretmenevi desek yerinde bir karar olacaktır. Çünkü Perşembe ilçesi benim için çok özel...

Kapat
DMCA.com Protection Status