Ordu Perşembe Doktor Taflan Çiftlik Evi Otel

Ordu Perşembe Doktor Taflan Çiftlik Evi Otel

Ordu Perşembe otel arasında alternatif doğa turizm sahip olan Ordu Perşembe Doktor Taflan çiftlik evi otel sizlere farklı bir tatilin kapılarını açmakta. Özellikle Ordu bölgesinin sahip olduğu doğal güzellikleri saymakla bitiremeyiz. Perşembe doğa ve denizin iç, içe geçtiği ender yerlerden birisidir. Sizlerde otellerde standart tatil yapmak yerine doğa ile iç, içe bir tatil yapmak istiyorsanız burası tam size göre desek yerinde bir karar olacaktır. Otel görevlisi Gürcistanlı Lily hanım telefonda sizi karşılıyor, bozuk Türkçesine ramen gerekli bilgileri size veriyor. Mevsime göre doğal ürünler ile beslenebilirsiniz. Ayrıca avcılık ve olta balıkçılığı yapmanızda mümkündür.

Otel İletişim

+90 452 527 5 456

+90 533 524 2 868

Otel Adres

Perşembe sahil yolu Çaka Mevkii Kurtuluş Köyü Çiftlik Mahallesi No: 3 – Perşembe – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Kişi Başı Oda Fiyatı

90 TL

Bu fiyata sabah serpme köy kahvaltısı dahildir.

İki Kişilik Oda Fiyat

140 TL

Bu fiyata sabah serpme köy kahvaltısı dahildir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu işletme evlilik cüzdanı istemeyen oteller statüsünde yerini almaktadır. Kimlik bilgilerinizi ibraz ettiğiniz sürece kimse size neden kalıyorsunuz demez.

Otel Helal Mi?

Alkollü içkilerin her çeşidini burada bulmanın mümkündür.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Perşembe Anafor Otel

Bir başka ilçe Ordu Perşembe otel arayanlar için Ordu Perşembe Anafor otel tam size göredir desek yerinde bir karar olacaktır....

Kapat
DMCA.com Protection Status