Ordu Perşembe Dedeevi Otel

Ordu Perşembe Dedeevi Otel

Ordu Perşembe otel arayanlar ilgi ve sıcaklık arıyorsa Ordu Perşembe Dedeevi otel hemen konaklasınlar. Samsun istikametinden Sahil yolu ayrımına girip o güzelim Boloman ölüm virajlarından geçtikten sonra karşınıza Perşembe ilçe merkezi çıkacaktır. Dik bir yokuştan aşağıya inip ufak bir meydana çıkacaksınız. Ordunun tüm ilçeleri aslında bu şekildedir. Hatta daha önce buraya geldimmi hissiniz olacaktır. Çünkü ordunun tüm merkezlerine gelirken dik bir yokuştan aşağıya inersiniz. İşletme şehjir merkezindedir. Karşısında kocaman bir lokanta bile bulunduğunu söylesek yerinde bir karar olacaktır. Ben kış ayında gitmiştim. Otel sahibi çok içten ve yardım sever idi. Motosikletimi kaldırıma koymuş, oda bana buraya koyma geceleri alkollü insanlar buraları mesken ediyorlar, motosikletine zarar gelebilir demişti. Ben geldiğimde yemek yeni bitiyordu. Sabah kahvaltısı hariç fiyata akşam yemeği dahil olmadığı halde bana hamsi tava yaptırdı. Sonra oturup birlikte yedik. İçten samimi bir işletme, Perşembe için övünç kaynağı desek yerinde bir karar olacaktır. Ayrıca fiyatları çok uygun. Tavsiyem odanızı kiralamadan önce pazarlık yapmanızda fayda vardır.

Otel İletişim

+90 452 517 3 802

Otel Adres

Boloman Yolu Atatürk Bulvarı No: 266 Perşembe – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

100 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir. Bunun dışında otel’de öğle ve akşam yemekleri verilmemektedir. Ancak çevrede gerçekten çok güzel lokantalar bulunmaktadır. Ancak büyük şehirlerde zincir olan yemek yeme merkezleri Ordu Perşembe’de bulunmaz.

İki Kişilik Oda Fiyat

170 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir. Bunun dışında otel’de öğle ve akşam yemekleri verilmemektedir. Ancak çevrede gerçekten çok güzel lokantalar bulunmaktadır. Ancak büyük şehirlerde zincir olan yemek yeme merkezleri Ordu Perşembe’de bulunmaz.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu otel 2 yıldıza sahiptir. İşletmenin kuralına göre sadece aileler kalabilmektedir. Eğer evli bir çift değil iseniz bu otelde kalamazsınız. Lütfen evlilik cüzdanını hala sorun etmeyen başka bir otel arayabilirsiniz.

Otel Helal Mi?

Bu işletme helal otel kategorisinde yer almaktadır. İçki servisi yapılmamaktadır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Perşembe Doktor Taflan Çiftlik Evi Otel

Ordu Perşembe otel arasında alternatif doğa turizm sahip olan Ordu Perşembe Doktor Taflan çiftlik evi otel sizlere farklı bir tatilin...

Kapat
DMCA.com Protection Status