Ordu Perşembe Anafor Otel

Ordu Perşembe Anafor Otel

Bir başka ilçe Ordu Perşembe otel arayanlar için Ordu Perşembe Anafor otel tam size göredir desek yerinde bir karar olacaktır. Bu sıcak yaz günde, Karadeniz turunuzu Ordu Perşembe geçirmeden olmaz. Özellikle doğal yolları, ve kıvrımlı virajları, bir anda denize düşecekmiş gibi patikaları ile tam bir cennettir Perşembe. Eğer Perşembe’ye geldiyseniz buradan vaz geçemezsiniz. Ancak gelmediyseniz yolunuzu yaklaşık 40 km uzatmaya değecek kadar güzel bir yer olduğunu buradan belirtelim. Fatsa çıkışında Tünel ve Sahil yolu ayrımına gelince Sahil yolunu tercih edin sonra Boloman ölüm virajları geleceksiniz. Gerçekten görülesi bir yerdir. Burayı geçmeden Kradeniz turunuzu bitirmeyiniz.

Otel İletişim

+90 452 517 4 228

+90 530 326 3 877

Otel Adres

Kacalı Mahallesi Atatürk Bulvarı No : 13 – Perşembe – Ordu – Türkiye


Samsun yönünden geliyor iseniz Sahil yolu tüm kış boyu heyelan nedeniyle kapalıydı. Ancak yol çalışması bitmiş ve Fatsa – Perşembe yolu kullanıma açılmıştır.

 

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

80 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir. Diğer öğünler ayrıca ücrete tabidir.

İki Kişilik Oda Fiyat

140 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir. Diğer öğünler ayrıca ücrete tabidir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu işletme evlilik cüzdanı istemeyen oteller kategorisinde yer almaktadır. Aynı odada nikahsız bir şekilde kalmak istiyor iseniz otel görevlisinin isteği, kimlik ibraz etmenizdir. Eğer nüfus cüzdanınızı her ikinizde ibraz ederseniz sorunsuz bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Otel Helal Mi?

Bu işletmenin bünyesinde restaurant bulunmaktadır. Bu restaurant içerisinde alkollü içeceklerin serviside yapıldığını buradan belirtmekte fayda vardır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Gölköy Belediye Otel

Ordu Gölköy otel için Ordu Gököy Belediye otel olduğunu buradan belirtelim. Otel ulaşmak istedik ancak telefonları çalışmıyor. Onun yerine sizlere...

Kapat
DMCA.com Protection Status