Ordu Kumru Belediye Otel

Ordu Kumru Belediye Otel

Özellikle Ordu Kumru otel aramak sıkıntılı olabilir. Ancak Ordu Kumru belediye otel hızır gibi size yetişebilir. Özellikle ülkemizin nüfusu az yerlerinde kamu yardımı ile konaklama imkanları sunulmaktadır. Bunlar öğretmenevi, turizm uygulama oteli ve belediye oteli şeklindedir. Bu şirin Ordu ilçemizde ise özel teşebbüs otel yatırımı yapmamış. Ancak ilçeye gelen misafirlerin konaklaması için modern ve çağımıza uygun koşullarda belediyenin kendi bünyesinde sağladığı bir konaklama merkezidir. Kamu mantığı ile olduğu için fiyatlar çok makul seviyededir. Bu otel 17 oda bulunmaktadır. Eğer olurda Ordu Kumru‘ya yolunuz düşerse çekinmeden kalabileceğiniz bir tesistir.

Otel İletişim

+90 536 636 5 317

Otel Adres

Samur Mahallesi Atatürk Caddesi Belediye Sarayı Kat 4 52800 – Kumru – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

35 TL

İşletme sabah kahvaltısı vermemektedir.

İki Kişilik Oda Fiyat

70 TL

İşletme sabah kahvaltısı vermemektedir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu otel evlilik cüzdanı istemektedir. Aile olmayan çiftler bu otelde kalamazlar.

Otel Helal Mi?

Otelin lokantası yoktur. Bu nedenle helal otel kategorisinde yerini almaktadır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Kumru Öğretmenevi

Ordu öğretmenevi arama sıralarında Ordu Kumru öğretmenevi sonuçları çıkabilir. Ancak bunlara itibar etmeyiniz. Biz site olarak, her işletmeyi arayarak bilgi...

Kapat
DMCA.com Protection Status