Ordu Kabadüz Şener Otel

Ordu Kabadüz Şener Otel

Ordu Kabadüz otel arayanlara yayla havasında Ordu Kabadüz Şener otel merhaba diyebiliriz. Çambaşı yaylasında kalıp, sıcak tatil yerine dondurucu soğu ile ünlü bir rakım’da tatil yapmak isterseniz burası tam size göre bir yer desek yerinde bir karar olacağından emin olabilirsiniz.

Yerli ve yabancı pek çok turist ağırlayan yayla’da kalmak isterseniz bu oteli kullanın, kablosuz internet, 24 saat sıcak su ve klimalı odalar sizleri bekliyor olacak. Umarız mutlu bir tatil geçirmeniz dileği ile.

Otel İletişim

+90 452 844 2 353

Bölge şehir merkezine uzak konumdadır. Sabit telefon hatları bazı zamanlar arıza vermektedir. Otel kalmak için arıyor ulaşamıyorsanız mesela ” şebeke hatası ” bu tamamen bölgenin uzaklığı ile alakalı bir durumdan kaynaklıdır. Ara ara arayarak telefona ulaşabilirsiniz.

Otel Adres

Çambaşı Hasan Tahsin Tıslı Meydanı Kabadüz – Ünye – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

40 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir.

İki Kişilik Oda Fiyat

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir.

80 TL

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu işletme evlilik cüzdanı istemeyen oteller kategorisinde yer almaktadır. Keyfinize göre gidip kalabilirsiniz.

Otel Helal Mi?

Bu işletmede alkollü içki, servisi yapılan bir adet restaurant bulunmaktadır. Eğer alkollü içki içmek istiyor iseniz, bu hizmetten yararlanmanız mümkün olacaktır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu İkizce Laleligöl Otel

Ordu İkizce otel bulmak isterseniz internette Ordu İkizce Laleligöl otel ilanlarına rastlayabilirsiniz. Ancak maalesef böyle bir otelin olmadığını, bizzat Ordu...

Kapat
DMCA.com Protection Status