Ordu İkizce Laleligöl Otel

Ordu İkizce Laleligöl Otel

Ordu İkizce otel bulmak isterseniz internette Ordu İkizce Laleligöl otel ilanlarına rastlayabilirsiniz. Ancak maalesef böyle bir otelin olmadığını, bizzat Ordu İkizce belediye başkanı arayarak edindim.

Başkanın verdiği bilgiye göre, orada daha önce bir çalışmanın olduğu, ancak içişleri bakanlığının durdurma kararı ile işlemlerin durduğunu belirtmektedir. İlçelerinde herhangi bir otel veya konaklama merkezinin bulunmadığını’da sözlerine ekledi. Eğer burada kalmak isterseniz, maalesef otel bulamayacaksınız. Haritedan bakarak en yakın Ordu otelleri birini seçebilirsiniz.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Rus Turist Koksaki Virüsü İle Korkutuyorlar

Rus turist güney illerinde Koksaki virüsü ile korkutmaya başladılar. Rusya'nın Başkentinde çıkan gazete haberleri, Rusya'dan ülkemizin güney şehirlerine tatile gelen...

Kapat
DMCA.com Protection Status