Ordu Gölköy Bahar Otel

Ordu Gölköy Bahar Otel

Ordu Gölköy otel aramalarında Ordu Gölköy Bahar otel az çıkmaktadır. Bunun nedeni otelin sahibi internet üzerinde pek ilgilenmemektedir. Ancak Gölköy kalmak isterseniz burayı tercih etmenizde fayda vardır. Otel’de tuvaleti ortak odalar ve tuvaleti oda içerisinde olan odalar şeklinde yer aldığını buradan sizlere belirtelim isterseniz. Telefonlara pek bakılmıyor bunun nedeni otel görevlisinin başka işler ile uğraşmasıdır. Fındık hasatı nedeniyle çoğunluğu köylerine gidiyor. Bu esnada otel pek ilgilenemiyorlar. Ancak yılmayın aramaya devam edin bu fiyata çok uygun kalabilirsiniz.

Otel İletişim

+90 536 924 1 055

+90 452 741 5 045

Otel Adres

Kuşluvan Mahallesi Cami Sokak 5/5 – Gölköy – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

30 TL

İki Kişilik Oda Fiyat

60 TL

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu otel evlilik cüzdanı istemeyen oteller kategorisinde yer aldığını buradan belirtmekte fayda olduğunu söyleyelim.

Otel Helal Mi?

Bu otelde alkollü içecek servisi yapan bir lokanta vardır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Kabadüz Aydoğdu Otel

Ordu Kabadüz otel aradık sorduk Ordu Kabadüz Aydoğdu otel karşımıza çıktı. Otel daha önce ki sahibi olduğunu söyleyen kişi oteli...

Kapat
DMCA.com Protection Status