Ordu Fatsa Yıldız Otel

Ordu Fatsa Yıldız Otel

Yol üzerinde Ordu Fatsa otel ararsanız Ordu Fatsa Yıldız otel direkt karşınıza çıkacaktır. Bir petrol istasyonun içerisinde kurulu olan bu otel’de uzun yolculuğunuz esnasında nefes almak için ve dinlenmek için tercih edebilirsiniz.

Hemen Ordu Giresun karayolu üzerinde bulunan otel, yol üzerinde olup uzun seyahat sırasında kullanıma uygundur. Özellikle evlilik cüzdanı sorununu dert etmeyen otel’de yanınızda gelecek kişinin kimliğini ibraz etmesi kaydıyla aynı odada sorunsuz bir şekilde kalabilmek mümkündür.

Sabah kahvaltısı ücretsiz, öğlen ve akşam yemekleri ise Karadeniz’in eşsiz manzarasına nazır bir şekilde yemek çok güzel olacaktır.

Ayrıca büyük toplantılar ve düğünler içinde çok uygun yeri bulunan otelin tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz.

Otel İletişim

+90 452 333 3 353

+90 452 441 2 182

Otel Adres

Bolaman Mahallesi Asfalt Caddesi No: 157 – Fatsa – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

90 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir.

İki Kişilik Oda Fiyat

160 TL

Bu fiyata sabah kahvaltısı dahildir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Bu işletme evlilik cüzdanı istemeyen oteller kategorisinde yer almaktadır. Otel görevlisinin talimatı kimlikleriniz yanınızda olduğu sürece seve, seve misafirleri olabileceğinizi belirtmektedirler.

Otel Helal Mi?

Bu otelin lokantasında alkollü içki servisi yapılmamaktadır.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Ucuz Tatil Yapma

Eğer Ordu tatil, Ordu ucuz tatil, Ordu hesaplı tatil, Ordu kalacak yer ve Ordu nasıl otel bulurum soruları aklınızı mı...

Kapat
DMCA.com Protection Status