Ordu Aybastı Belen Yayla Otel

Ordu Aybastı Belen Yayla Otel

Farklı tatil için Ordu Aybastı otel arayanlar, alternatif Ordu Aybastı Belen yayla otel turizm olanağı sunan işte karşınızda desek yerinde bir karar olacaktır. Bu sıcak günlerde şömine karşısına geçip sevdiğiniz ile bir şeyler içmek istermisiniz. Sabah kalkarken sıcacık yorganın altında yayla havasına uyanmak istermisiniz. Biliyoruz ki tatil sadece deniz, güneş ve kumdan ibaret değil. Yaz ayının yakıcı sıcaklığından kurtulup, serin bir tatil geçirmek isteyebilirsiniz. Yer, yer yağmur yağan, diğer yandan sis çöken büyülü bir ortamda, en kaliteli otlar ile doğal beslenen hayvanların katkılarından üretilen organik bir kahvaltıya ne dersiniz.

Ülkemizi akın, akın ziyarete gelen Arap turistler Ordu Aybastı biz Türkler’den önce keşfetmişler. Keşfetme sırası bizde. Otel sahibi aynı zamanda işletmecisi ile görüştüm. Kendisi çok nazik bir insan ve tüm sorularımı ciddi bir tavır ile yanıtladı. Kaliteli bir işletmeciye bu yakışır. Eğer yazın sıcaktan kışın ise, hayatın koşturmacasından ve kaosundan kurtulup dinlenmeye geçmek istiyor iseniz Belen yayla otel sizin için açıldı.

Otel İletişim

+90 537 629 5 252

+90 531 365 1 116

Otel Adres

Çakırlı Mahallesi 52500 Aybastı – Ordu – Türkiye

Oda Fiyatları

Tek Kişilik Oda Fiyatı

100 TL

Sezon dışı tüm yıl için bu fiyat geçerlidir.

150 TL

Sezon için bu fiyat geçerlidir.

İki Kişilik Oda Fiyat

200 TL

Sezon dışı tüm yıl için bu fiyat geçerlidir.

250 TL

Sezon için bu fiyat geçerlidir.

Evlilik Cüzdanı İstiyor Mu?

Burası bir aile otelidir. Otel yetkilisi kesinlikle aile olarak gelmeyenleri kabul etmediklerini belirtmektedir.

Otel Helal Mi?

Otelde lokanta bulunmaktadır. Ancak alkollü içki servisi yapılmamaktadır. Burası Arap Turistlerin sıklıkla seyahat ettikleri bir yerdir. O nedenle helal otel kategorisinde yer aldığını sizlere belirtelim.


motorcu

Ben motorcu Samsun Atakum'da yaşıyorum. Motosikletim ile pek çok şehir ve ülke gezdim. Gezmeye de devam ediyorum. Benim için modern seyyah diyebilirsiniz. Yüzyıllar öncesinde ulaşım aracı neyse, şimdilerde ise motosiklet. Çok param yok, yüksek özellikli motosikletim de, ancak sizlere yollardayken nasıl hayatta kalacağınız konusunda yardımcı olmaya çalışacağım .
Bu Yazıyı Paylaş! Google+! Pinterest!
Önceki yazıyı okuyun:
Ordu Kumru Belediye Otel

Özellikle Ordu Kumru otel aramak sıkıntılı olabilir. Ancak Ordu Kumru belediye otel hızır gibi size yetişebilir. Özellikle ülkemizin nüfusu az...

Kapat
DMCA.com Protection Status